Skip to main content

InPro engineering GmbH

InPro Engineering - globalny ekspert w zakresie usług mechatronicznych i inżynierii w automatyzacji produkcji.

Specjalizujemy się w dziedzinie automatyzacji produkcji i wytwarzania. Zatrudniając ponad 70 własnych pracowników, wykorzystujemy i wdrażamy naszą wiedzę specjalistyczną w przemyśle motoryzacyjnym w zakresie budowy nadwozi, produkcji akumulatorów, montażu końcowego, technologii przenośników i logistyki, a także w sektorze pozamotoryzacyjnym.

www.inpro-engineering.de

Steineke GmbH

Rozwiązania programowe dla inteligentnej fabryki - Steineke specjalizuje się w innowacyjnych usługach i produktach programowych w dziedzinie informacji zwrotnej i eksploracji danych: tematów, które stają się coraz ważniejsze w kontekście automatyzacji, cyfryzacji i produkcji sieciowej. Wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu rozwiązań wspierających, zabezpieczających i optymalizujących projekty automatyzacji w zakresie uruchamiania pojazdów i eksploatacji zakładów.

www.steineke.de

Reisdorfer engineering GmbH

Reisdorfer GmbH - ekspert w dziedzinie inżynierii mechanicznej i symulacji. Koncentrujemy się na opracowywaniu niestandardowych rozwiązań opartych na najnowocześniejszych technologiach symulacyjnych i inżynieryjnych. Polegaj na naszym doświadczeniu w projektowaniu systemów i opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań poprzez symulację.

www.reisdorfer.net