Skip to main content

Dzięki specjalistycznej wiedzy na najwyższym poziomie

My, InPro electric, oferujemy usługi inżynierii elektrycznej w zakresie automatyzacji produkcji od ponad 30 lat. Jako międzynarodowy dostawca usług w branży motoryzacyjnej, byliśmy w stanie stale poszerzać naszą podstawową wiedzę w zakresie konstrukcji nadwozi i automatyzacji produkcji. Jako część Grupy InPro jesteśmy obecnie niezawodnym partnerem dla naszych klientów na całym świecie, z 15 lokalizacjami w Niemczech i 10 lokalizacjami za granicą.

Dzięki niestandardowym rozwiązaniom i innowacyjnemu podejściu wspieramy naszych klientów w optymalizacji procesów produkcyjnych i zwiększaniu wydajności. Nasz doświadczony i oddany zespół ekspertów ściśle współpracuje z naszymi klientami w celu wdrożenia ich indywidualnych wymagań i opracowania niestandardowych rozwiązań.

InPro electric jest dumna z tego, że jest uznawana za zaufanego i kompetentnego partnera dla firm z wielu segmentów, takich jak przemysł danych i telekomunikacji, technologia medyczna, przemysł spożywczy i ochrony środowiska oraz inżynieria mechaniczna. Dzięki absolutnej wiedzy, zaangażowaniu i pasji staramy się zapewnić i stale rozwijać sukces naszych klientów.

Wiedza daje przewagę

Naszym celem jest dalszy rozwój technologii produkcji w sposób ukierunkowany na innowacje. Aby to osiągnąć, łączymy procesy naukowe z praktyczną wiedzą na temat produkcji w zastosowaniach przemysłowych.

Dzięki temu unikalnemu portfolio wiedzy specjalistycznej współpracujemy z naszymi międzynarodowymi klientami w celu tworzenia innowacyjnych, zorientowanych na użytkownika rozwiązań w zakresie technologii sterowania i programowania robotów.