Nasze usługi

Biuro Techniczne w Wolfsburgu zostało założone w 1994 roku i oferuje szeroki zakres usług.

Biuro Techniczne w Wolfsburgu jest silnym partnerem w dziedzinie planowania instalacji elektrycznej jako elementu wyposażenia technicznego budynków. Biuro pracuje szybko, efektywnie i zapewnia wysoką jakość. Dostarcza ono koncepcje, plany, obliczenia, rysunki w 2-D/3-D – od zwykłego biura po kompleksowe obiekty, od klasycznej instalacji elektrycznej po zaawansowane rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej.

Oddział Wolfsburg oferuje liczne usługi z zakresu techniki przetwarzania danych i teletechniki – od prostych łączy telefonicznych aż po wykonanie nowych instalacji w całych halach.

W dziedzinie konstruowania instalacji elektrycznej linii produkcyjnych Biuro Techniczne świadczy następujące usługi: konstruowanie sprzętu wraz ze sporządzeniem koncepcji, planowanie, konstruowanie schematów elektrycznych, dokumentacja i walidacja, konstruowanie oprogramowania do systemów sterowania i wizualizacje, symulacja wraz z programowaniem robotów offline oraz uruchomienia wirtualne. Zadania te realizują kompetentni i wykwalifikowani pracownicy, którzy dysponują dużym doświadczeniem.

Biuro świadczy następujące usługi z zakresu budowy nadwozi i urządzeń: instalacje elektryczne, uruchamianie systemów robotów i systemów sterowania, przekazywanie urządzeń zoptymalizowanych pod kątem jakości i czasów cyklów.

Profesjonalne i efektywne zarządzanie i projektami pozwala na realizację skomplikowanych zadań z zakresu automatyki – od małych kabin spawalniczych po kompletne linie do produkcji nadwozi – nie tylko w Niemczech, lecz także na całym świecie.

Contact

Adres

InPro electric GmbH
Benzstraße 31-33
38446 Wolfsburg
Deutschland

Kierownik oddziału
avatar
Henning Freese
Kierownik oddziału

Sekretariat
Julia Schlothauer
Sekretariat

Lokalizacja

Wolfsburg

InPro electric GmbH
Benzstraße 31-33
38446 Wolfsburg
Deutschland