Nasze usługi

Hiszpańska spółka-córka InPro electric España S. L.U. została założona w 1997 roku w Almussafes (Walencja).

Firma specjalizuje się w automatyzacji złożonych urządzeń, wykorzystywanych przede wszystkim do budowy nadwozi w przemyśle motoryzacyjnym.

Nasza oferta obejmuje prace konstruktorskie z zastosowaniem najnowocześniejszych systemów CAD, instalowanie komponentów i materiałów, programowanie i uruchamianie wszystkich systemów sterowania PLC, sterowania robotów i procesów technologicznych.

Programiści specjalizują się w urządzeniach przenośnikowych, transporcie części, sterownikach spawania, skręcania i klejenia, zadaniach związanych z obsługą, bazowaniu robotów oraz systemach paletyzacji. Towarzyszą oni naszym klientom aż do momentu przekazania gotowych do pracy urządzeń i w późniejszych etapach.

Kierownictwo projektu zarządza projektami w ścisłej współpracy z krajowymi i międzynarodowymi zleceniodawcami.

Firma obsługuje fabryki z branży motoryzacyjnej i parki przemysłowe poddostawców na Półwyspie Iberyjskim, dlatego nasi pracownicy są zatrudnieni w zakładach w Walencji, Barcelonie, Pampelunie, Saragossie, Lizbonie itd.

Przy realizacji projektów InPro electric España S. L.U. ściśle współpracuje ze wszystkimi Biurami Technicznymi w Niemczech.

 

Contact

Adres

InPro electric España S.L.U.
c/ Benifaió 38-40
46440 Almussafes (Valencia)
Spanien

Kierownik oddziału
avatar
Winfried Auerbach
Kierownik oddziału

Sekretariat
Tamara Pires
Sekretariat

Lokalizacja

Valencia, Spanien

InPro electric España S.L.U.
c/ Benifaió 38-40
46440 Almussafes (Valencia)