Nasze usługi

Biuro Techniczne w Emden zostało założone w styczniu 1994 roku. Swoim klientom służy ono jako silny i sprawny partner we wszystkich istotnych obszarach produkcji, jak budowa nadwozi, lakiernictwo i montaż końcowy.

W początkowych latach świadczyliśmy usługi przede wszystkim z zakresu montażu elektrycznego oraz systemów przenośnikowych i inżynierii procesowej. Obecnie wyraźnie koncentrujemy się na realizacji projektów z dziedziny budowy nadwozi. Odzwierciedla to między innymi fakt, że w minionych latach zwiększyła się w naszej firmie liczba pracowników zatrudnionych w obszarze inżynieryjnym.

Biuro Techniczne Emden prowadzi intensywne programy wspierania młodych kadr. Już od wielu lat pozostaje w ścisłym partnerstwie ze Szkołą Wyższą Emden/Leer, którego celem jest zachęcenie absolwentów do podjęcia pracy w firmie InPro electric.

Od 2013 roku oferujemy również studia dualne na kierunku elektrotechnika/automatyka we współpracy z Akademią Volkswagen w Emden oraz studia magisterskie w kooperacji z uniwersytetem w Puebla w Meksyku.

 

Contact

Adres

InPro electric GmbH
Württemberger Straße 13
26723 Emden
Deutschland

Kierownik oddziału
avatar
Holger Stäudte
Kierownik oddziału

Sekretariat
Sabine Jenssen
Sekretariat

Kierownik oddziału
avatar
Heino Bolhuis
Kierownik oddziału

Lokalizacja

Emden

InPro electric GmbH
Württemberger Straße 13
26723 Emden
Deutschland