Nasze usługi

W celu dalszego mierzenia się z naszymi wyzwaniami i zadaniami w okolicy Barcelony, w 2017 roku została założona lokalizacja w  Martorell (Barcelona).

Nasi pracownicy współpracują międzynarodowo ręka w rękę z siedzibą główną naszego hiszpańskiego oddziału w Almussafes/Valencii i biurami partnerskimi InPro electric.

W lokalizacji Martorell skupiamy się na technice automatyzacyjnej złożonych instalacji w przemyśle motoryzacyjnym.

Do naszego portfolio należy między innymi konstrukcja z najnowszymi systemami CAD, instalacja komponentów i materiałów, programowanie i przejęcie do eksploatacji wszystkich stosowanych sterowań PLC, robotów i technologii.

Nasi programiści specjalizują się w zakresie konstruowania karoserii, w działach instalacji techniki transportowej, transportu części konstrukcyjnych, sterowania spawalniczego, śrubowego i klejonego, pomiaru bazy robotów oraz systemów paletowania i są dostępni do dyspozycji klientów do chwili przekazania instalacji gotowej do obsługi oraz później.

Kierownictwo zarządza projektami i prowadzi je w ścisłej współpracy z krajowymi i międzynarodowymi zleceniodawcami.

Do grona klientów końcowych należą motoryzacyjne zakłady produkcyjne i parki przemysłowe dostawców w fabrykach w Barcelonie i Pamplonie.

Lokalizacja w Martorell stanowi w ten sposób podstawę dla wielu projektów koncernu VW, w które angażujemy się od 2001 roku.

Contact

Adres

InPro electric España S.L.U.
Passatge de Montserrat Domènech n°7 Bajos
08760 Martorell (Barcelona)
Hiszpania

Kierownik oddziału
avatar
Luis Guijarro
Kierownik oddziału

Sekretariat
Lara Peiró
Administration

Kierownik oddziału
avatar
Marc Sabate
Kierownik oddziału

Lokalizacja

Barcelona, Hiszpania

InPro electric España S.L.U.
Passatge de Montserrat Domènech 7 Bajos
08760 Martorell (Barcelona)
Hiszpania