Nasze usługi

W celu dalszego mierzenia się z naszymi wyzwaniami i zadaniami w okolicy Barcelony, w 2017 roku została założona lokalizacja w  Martorell (Barcelona).

Nasi pracownicy współpracują międzynarodowo ręka w rękę z siedzibą główną naszego hiszpańskiego oddziału w Almussafes/Valencii i biurami partnerskimi InPro electric.

W lokalizacji Martorell skupiamy się na technice automatyzacyjnej złożonych instalacji w przemyśle motoryzacyjnym.

Do naszego portfolio należy między innymi konstrukcja z najnowszymi systemami CAD, instalacja komponentów i materiałów, programowanie i przejęcie do eksploatacji wszystkich stosowanych sterowań PLC, robotów i technologii.

Nasi programiści specjalizują się w zakresie konstruowania karoserii, w działach instalacji techniki transportowej, transportu części konstrukcyjnych, sterowania spawalniczego, śrubowego i klejonego, pomiaru bazy robotów oraz systemów paletowania i są dostępni do dyspozycji klientów do chwili przekazania instalacji gotowej do obsługi oraz później.

Kierownictwo zarządza projektami i prowadzi je w ścisłej współpracy z krajowymi i międzynarodowymi zleceniodawcami.

Do grona klientów końcowych należą motoryzacyjne zakłady produkcyjne i parki przemysłowe dostawców w fabrykach w Barcelonie i Pamplonie.

Lokalizacja w Martorell stanowi w ten sposób podstawę dla wielu projektów koncernu VW, w które angażujemy się od 2001 roku.

Contact

Adres

InPro electric España S.L.U.
Calle Flaquer Nº 9
Escalera-B, 1º
08820 El Prat de Llobregat / Barcelona
Hiszpania

Kierownik oddziału
avatar
Juan José González
Kierownik oddziału

Sekretariat
Tamara Pires
Administration

Lokalizacja

Barcelona, Hiszpania

InPro electric España S.L.U.
Calle Flaquer Nº 9
Escalera-B, 1º
08820 El Prat de Llobregat / Barcelona
Hiszpania