My jako pracodawca

Jesteśmy firmą działającą na całym świecie, która zatrudnia ponad 400 pracowników w Niemczech i zatrudniającą 200 pracowników za granicą pracowników i jako partner w dziedzinie usług elektrotechnicznych pracuje dla swoich klientów w wielu miejscach w kraju i za granicą.

Głównym obszarem naszej działalności jest automatyzacja produkcji w przemyśle motoryzacyjnym. Oferujemy wysokiej jakości rozwiązania techniczne dla rynku o wysokim stopniu innowacyjności.

Nasza oferta

Oferujemy ciekawą pracę, wysoki stopień samodzielności, wynagrodzenie zależne od osiągnięć wraz z korzyściami nowoczesnej firmy, jak również przyjemną i efektywną pracę w zespole oraz intensywne wdrożenie poprzez udział w projektach.

Naszym pracownikom w niemal wszystkich działach firmy zapewniamy bogaty program kształcenia ustawicznego. Stworzyliśmy własne programy kształcenia dla osób awansujących na stanowiska kierownika projektu lub kierownika zespołu.

Czego oczekujemy

Nasze zasady firmowe zaufanie | rzetelność | ulepszenia obowiązują nie tylko w stosunku do naszych klientów.

Efektywna praca zwieńczona sukcesem opiera się na zaufaniu. Również w firmie praktykujemy ścisłą współpracę opartą na wzajemnym zaufaniu. Oczekujemy zaangażowania, dążenia do celu i rzetelności – zapewnia to dobrą atmosferę w pracy i ducha zespołowego. Sukces osiąga tylko ten, kto dąży do tego, aby być coraz lepszym.

Jesteś osobą z pasją i szukasz nowych wyzwań?

Dołącz do InPro electric.

Twój rozwój

Niezależnie od tego, czy rozpoczynasz pracę w InPro electric jako absolwent szkoły wyższej, czy technik, osoba dysponująca doświadczeniem zawodowym czy specjalista – swoją gotowość do dalszego rozwoju możesz zrealizować, korzystając z wewnętrznego programu szkoleń. Program szkoleń obejmuje różne moduły dotyczące techniki, tematów związanych z samą firmą, zagadnień IT oraz określonych umiejętności miękkich (soft skills). Dla utalentowanych pracowników przygotowaliśmy także programy rozwoju kwalifikujące do objęcia stanowisk kierownika projektu – juniora i kierownika zespołu.